fbpx
You are currently viewing כל מה שצריך לדעת על פירסינג טראגוס

כל מה שצריך לדעת על פירסינג טראגוס

פירסינג טראגוס הוא פירסינג אוזניים ייחודי שמתבצע במרכז הסחוס שבולט בקדמת האוזן והפופולריות שלו רק הולכת וגדלה בשנים האחרונות.

אז בואו נחפור קצת ונבדוק האם הסטייל הזה מתאים לך:

אז מה זה פירסינג טראגוס?

אם מניחים אצבע על הפינה החיצונית של העין ולאחר מכן מזיזים אותה לכיוון האוזן מגיעים אל הטראגוס.

We are Witnessing Worldwide Planned Genocide, "Hitler on Steroids" w/ Dr. Zelenko [mirrored] american roids sarms vs anabolic steroids – learn the difference

בפירסינג מסוג טראגוס, מכניסים משקולת או טבעת דרך בליטה זו והתוצאה היא פירסינג מיוחד ויפה אשר הופך לנפוץ יותר ויותר.

הטראגוס נעשה עם מחט ותכשיט בדרך כלל בעובי של 1.2 מ"מ (אפשרי גם 1.6 ואפשרי גם יותר) ובאורך של 10-8 מ"מ.

הטראגוס זהו אזור שמומלץ לענוד בו תכשיט ישר (בארבל, לאברט) בזמן ההחלמה מכיוון שהחור בסחוס נעשה בצורה ישרה ותכשיט בצורת עיגול (פרסה, חישוק, בננה) יכול להפעיל לחץ לא שווה, להאט את ההחלמה, לגרום לבליטות ולעוות את החור, אבל זה עדיין אפשרי לחורר את המקום עם תכשיט מעוגל גדול מספיק בניגוד לאיזורים אחרים בגוף.

המיקום של הטראגוס מקשה על כניסת המחט לאיזור בצורה חלקה ומדוייקת, לכן בדרך כלל יהיה צורך לתפוס אותו עם מלקחיים או להזיז אותו ולתמוך עם רסיבינג טיוב (צינור זכוכית, מתכת) או כלים אחרים.

האם פירסינג טראגוס כואב?

רמת הכאב של עשיית הטראגוס היא לא גבוהה במיוחד, אבל זה עדיין סחוס ולא עור או תנוך, אין ספק שהוא בין האיזורים הפחות כואבים, אך זה משתנה מאדם לאדם.

יש אנשים שהטראגוס יכאב להם פחות מאחרים וההפך, על עצמי, הייתי מעריך את כאב העשייה 10/4.

מהם הסיכונים הכרוכים בפירסינג טראגוס?

טראגוס כמו כל פירסינג אחר הוא חדירה מלאה לעור והשתלת עצם זר בגוף, זה יכול להיות מלווה בסכנות כגון זיהומים, נפיחות יתר, צילוק, דחייה וקריעה של הסחוס או האיזור.

באיזורי סחוס כמו הטראגוס יש הרבה פחות כלי דם מאיזורים אחרים בגוף , לכן לגוף יהיה יותר קשה להילחם בזיהומים באיזור הטראגוס ואזורים סחוסיים אחרים.

זיהום ברקמה יכול להיכנס למחזור הדם ולהוביל לבעיות שהרבה יותר קשה להיפטר מהם.

אופן הטיפול ותהליך ההחלמה

כדאי לדעת שזמן ההחלמה של טראגוס הוא בדרך כלל בין 14-8 שבועות, אך יכול להתארך גם 6-12 חודשים. לכן, כדי לדאוג שההחלמה של הטראגוס תהיה בצורה הכי טובה שאפשר, צריך לשמור עליו ולבודד אותו מכל דבר אפשרי, ולטפל בו עם מי מלח (עדיף סטריליים).

כל דבר שנוגע בטראגוס יכול לגרום לזיהום כגון: אצבעות, כרית, חול, חולצה, אוזניות, שיער של כלב ועוד המון. ככל שהטראגוס יהיה יותר מבודד מהעולם ככה הגוף יוכל להחלים אותו יותר מהר ובריא והטראגוס לא יזדהם.

כללי תחזוקה וטיפול 

טראגוס פירסינג טיפול

הטיפול בטראגוס מצריך לנקות אותו עם מי מלח 3 פעמים ביום על האיזור.

הפרשות ודימום שיוצאים בתחילת ההחלמה צריך לנקות בעזרת מקל אוזניים נקי (או משהו בסגנון) עם מי מלח.

הטראגוס נמצא באיזור יחסית חשוף באוזן מה שאומר שהוא יכול להיתקל בדברים, מכה בטראגוס במהלך ההחלמה יכולה לגרום לנזקים ולטראומה קשה ולכן חשוב לשמור על הטראגוס.

כללים להחלמה מלאה ובטוחה של פירסינג אינדסטריאל:

  • שינה על הטראגוס בתחילת ההחלמה אסורה בהחלט, מנח השינה יכול לגרום לחץ שיכול לפגוע מאוד בהחלמה ושינה ממושכת עלולה לגרום לנזקים כמו זיהומים, נפיחות יתר, עיוות, דחייה, ומצבים שצריך להוריד את התכשיט.
  • מומלץ לשטוף את האיזור עם סבון אנטי בקטריאלי, מומלץ כמה פעמים ביום אם יש חשש שהאיזור זוהם.
  • מומלץ לשמור על כל דבר שעלול לגעת באיזור הזה נקי, בגדים, מצעים, מגבות, ולהחליף בתדירות גבוהה.
  • בשביל לשמור על הטראגוס בריא לאורך זמן גם לאחר שהאיזור החלים יש צורך לבחור בקפידה את התכשיטים שאנו שמים.
  • גם לאחר החלמה מלאה של הטראגוס המצב יכול להידרדר בעיקבות תכשיטים באיכות ירודה. תכשיטים באיכות גבוהה ומחומרים מתאימים כגון, טיטניום, זהב (1418 קראט), סרג'יקל סטיל וביופלקסביופלסט ישמרו על הפירסינג בריא.
  • גם לאחר החלמה מלאה של הטראגוס עדיף לא לגעת באיזור עם ידיים חשופות. כמה שפחות התעסקות עם הפירסינג יבטיח לו חיים ארוכים.
  • גם לאחר ההחלמה טראגוס יפריע לשימוש באוזניות שנכנסות לתוך האוזן (ear buds (וצריך לקחת זאת בחשבון לפני שעושים את הפירסינג.

כמה פירסינג טראגוס עולה?

המחיר של הטראגוס משתנה בהתאם לסטודיו והמיקום שלו בארץ ובהתאם לתכשיט ובהתאם לפירסר שעושה אותו.

מחירי הטראגוס מתחילים באיזור ה-150 ש"ח ויכולים להגיע גם לכמה מאות בהתאם לתכשיט שנבחר.

לפני העשייה של הטראגוס חשוב לקרוא עליו וללמוד מה אנחנו הולכים לעשות לגוף שלנו כמו על כל פירסינג אחר ולוודא שהמכון שאנו בוחרים לעשות בו את הפירסינג באמת יודע לעשות אותו בצורה נכונה וסטרילית.

טראגוס זה איזור שאסור בשום אופן לחורר עם אקדחשדכן, חירור בעזרת שדכן או אקדח יכול לגרום לבעיות שקשה מאוד ואפילו בלתי אפשרי להיפתר מהם.

סוגי פירסינג נוספים:

פירסינג ספטום – כל מה שצריך לדעת

פירסינג אינדסטריאל – כל מה שכדאי וצריך לדעת

רוצים לעשות פירסינג טראגוס אצל המומחים של קעקועיזם?

השאירו פרטים או התקשרו למספר 03-624-0480

Close Panel
George Lucas Calls Galaxy's Edge "Star Tours on Steroids." 4 chlorodehydromethyltestosterone anabolic steroids medicine, anabolic steroids legal countries - loarts.ru